HAKKIMIZDA

Mu-Fa Menfez İmalat Sanayi, 2002 yılında Ankara Siteler`de faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne bilgi ve deneyimi ile ürün yelpazesini günden güne genişleterek havalandırma menfezleri, panjurlar ve müdahale kapakları alanında çözümler sunmakta ve özel projelerde ürün ve uygulama kalitesi ile yer almaktadır.

Tecrübeli kadrosu ile kalite ve hizmet standartlarını daha yüksek seviyelere taşımayı hedefleyen Mu-Fa Menfez için en önemli değer, %100 kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetidir.

%100 Kaliteli ürün için, en kaliteli hammadde seçimi yapılmakta ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine ve kalıp  parkını yenileyen,

% 100 müşteri memnuniyeti için, hizmet öncesi keşif ve sonrası tecrübeli teknik servis hizmeti ile doğruluk, dürüstlük ve etik değerlerden taviz vermeden çalışmasını sürdürmektedir.

 

 

Vizyonumuz

Çok özel projelerde kalitesi ve hizmeti ile yer alarak  Mu-Fa Menfez ismini bir adım öne çıkartmak  ve güvenilen bir marka  haline getirmek.

 

 

Misyonumuz

Çalışan ve müşterilerimizin destek ve katılımlarıyla, sektöründe, karşılıklı memnuniyeti hedefleyen, güvenilir, kaliteli, verimli ve tercih edilen bir kuruluş olmak.

 

 

Kalite Politikamız

Mu-Fa Menfez olarak ürünlerimiz ile kullanım yerlerinde fark  yaratan ve her daim ürünlerimiz ve hizmetimizle memnuniyet odaklı çözümler sunar.

Mu-Fa Menfez olarak,  sektöründeki diğer firmalardan farkımız müşteri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunan, müşteriyi dinleyen ve doğru çözümleri sunmaktır. En önemli hedeflerimizden biri de müşterinin yüzünü her daim gülümsetmek, bizi ve hizmetimizi unutturmamak ve çevresine tavsiye ettirebilmektir.